PŠ Nova Ves

Još jedan uspjeh učenica PŠ Nova Ves

Na 48. po redu tradicionalnoj manifestaciji “Dani kajkavske riječi" u Zlataru učenice Paula Novoselec i Leona Marie-Braniša postigle su zapažen uspjeh.

Među nagrađenima bile su učenice 3.c razreda Paula Novoselec i 4.c razreda Leona Marie-Braniša za svoje likovne radove. Paula Novoselec nagrađena je i posebnom nagradom koju joj je uručila poznata dječja spisateljica Željka Horvat-Vukelja.

Dan Sunca u PŠ Nova Ves

U srijedu 3. svibnja 2017. učenici PŠ Nova Ves obilježili su Dan Sunca. Putem radionica spoznali su zašto je Sunce potrebno svim živim bićima. O Suncu su pjevali, izrađivali plakate, slikali i tjelovježbom mu poslali pozdrav. U radionicama su sudjelovali i roditelji.

21. Županijska smotra učeničkih zadruga

U subotu 6. svibnja 2017. ispred županijske palače u Varaždinu održana je 21. Županijska smotra učeničkih zadruga. Naša škola se na smotri predstavila sa sekcijom Oslikavanje stakla i Vjrijedne ruke. Zadrugarke su uložile trud u prezentaciju svojih proizvoda te pokazale da dječje stvaralaštvo nema nikakvih prepreka.

Uskrs u 1. c

Učenici i roditelji 1. c razreda marljivo su izrađivali uskrsne dekoracije te njima ukrasili učionicu.

Uskrsna radionica

Učenici kombiniranog razrednog odjela 3.c i 4. d zajedno s roditeljima održali su Uskrsnu radionicu. U opuštenij atmosferi bojali su jaja i uređivali učionicu.

Pravilno pranje zuba

Učenici 1.c i 2.c razreda posjetio je dr. Ninoslav Gold te ih podučio kako pravilno prati zube.

Učenici su poslije užine pravilno i marljivo oprali zube, četkajući ih marljivo tri minute.

« Listopad 2017 »