Državni LiDraNo osvojili osobnošću

Državni LiDraNo osvojili osobnošću, kreativnošću i izvrsnošću, naši učenici Tomislav Levanić, Klara Leskovar i Ena Kurečić u pratnji svoje mentorice Željke Rabuzin.

Ove godine LiDraNo je održan u prekrasnom Šibeniku, točnije u hotelskom naselju „Solaris“ gdje smo se prvi put u povijesti naše škole predstavili čak u dvije kategorije stvaralaštva na najljepšem jeziku na svijetu – hrvatskom. Scenski nastup „Bonaca u predvečerje“ izveo je Tomislav dok se u kategoriji radijskog stvaralaštva našla naša prva radijska emisija „Glas“ čije su autorice Klara i Ena, a kojom smo na vrlo zanimljiv način predstavili našu školu i sve njene glasove. Hvala svima koji su pomogli u našem stvaralačkom procesu. Oba naša nastupa ocijenjena su na vrlo visokoj razini i pohvaljena od strane državnih povjerenstava. Prepoznat je naš osebujan stil i na sceni i u radijskom izričaju koji smo tek počeli osvajati, ali na najljepši mogući način.

Bila je to nezaboravna pustolovina za dio ekipe iz dramske družine koja nastavlja osvajati „Lijepu našu“ odlaskom na „Novigradsko proljeće“ u školu za darovitu djecu i učitelje iz Republike Hrvatske koji svojim radom i nastupima svakodnevno potvrđuju da tamo i pripadaju.

Željka Rabuzin, dipl.uč.

objavio: Irina Kovačić   datum: 27. 3. 2015.

« Svibanj 2024 »