Najbolji skupni i pojedinačni scenski nastup DRAMSKE DRUŽINE na Županijskom LIDRANU!!

Ove smo godine bili domaćini Županijske smotre LiDraNo 2009. nakon što smo prošle godine imali NAJBOLJI SCENSKI NASTUP U DRŽAVI kojim smo zatvorili LiDraNo 2008. u Dubrovniku. Ponovno smo imali najuspješnije skupne nastupe i jedan pojedinačni koji su predloženi za Državni LiDraNo u Puli 2009.

Scenskim nastupima PUŽ i NAŠA UČITELJICA JE... dramska družina naše škole privukla je pozornost stručnog povjerenstva i publike te je predstavom PUŽ predložena za Državni susret kao najbolja u Županiji.

Glumili su: Petar Brlek, Dario Mikulek, Tomislav Oreški, Nikola Tomašek, Tomislav Ponjavić, Valentina Klaneček, Sara Šobak, Melani Žnidarić, Jelena Gregurek, NIkolina Hranić, Maja Bukal, Nikolina Kišić.

Pojedinačnim nastupom predstavio se Petar Brlek, izveo je "Visoke jablane" Tina Ujevića te je također predložen za Državni susret u Puli kao najuspješniji pojedinac u Županiji.

Voditeljica družine: Željka Rabuzin

objavio: Željka Rabuzin   datum: 13. 2. 2009.

« Svibanj 2024 »