Stručni časopisi
 • Vidi

Važne adrese

Erasmus+ mobilnost u Španjolskoj

Erasmus+ projekt „I see you, I hear you, I feel you“

Od 12. - 17. prosinca 2021. godine trajala je europska mobilnost po projektu "I see you, I hear you, I feel you" na kojoj su sudjelovali Leona Marie Braniša, Erik Radujković, Marta Klaneček i David Krobot. Domaćin mobilnosti bila je partnerska zemlja Španjolska, odnosno škola, I. E. S Dan Juan Del Castillo.c/Santa Cecilia. U snalaženju i radionicama tijekom njihove španjolske mobilnosti usmjeravale su ih i pomogle im, ravnateljica Valerija Paljak te učiteljica hrvatskog jezika Željka Rabuzin. Već u Madridu u zračnoj luci susreli su se s učenicima i učiteljima zemalja partnera iz Estonije, Turske, Poljske i Sjeverne Makedonije, s kojima su tijekom mobilnosti ostvarili uspješnu višejezičnu komunikaciju upoznajući zajedno školski sustav u Španjolskoj i školu domaćina u kojoj su sudjelovanjem u igrama i timskim radionicama uživala punih pet dana. Turistička razgledavanja predivne Španjolske upotpunila su ovaj predivan europski susret i nezaboravno iskustvo.

objavio: Nikolina Hader   datum: 21. 12. 2021.

« Siječanj 2022 »

Glavni administrator školskih mrežnih stranica:

Jasminka Belščak, mag. inf.