Tvoje lice zvuči poznato!

U utorak 5.3.2019.g. u dvorani OŠ Petrijanec povodom fašnika održalo se natjecanje „Tvoje lice zvuči poznato" u kojem je dvadesetak prijavljenih učenika otpjevalo i otplesalo  svoje najdraže pjesme.

Program je otvorila Josipa Lisac kao fašnička zamjenica ravnateljice Valerije Paljak, s izvedbom pjesme „Magla“.

Mali i veliki  izvođači koji su nastavili zabavljati sveprisutne maske su: šarene maske učenika 1.b razreda, Iva Krpač, cvjetna livada 2.d razreda, klapski pjevači Leon Bedenik, Sebastian Melinček i Jakov Bastalec, glas slavuja Marine Oršuš, pjeačice grupe ABBA Klara Mihin, Doroteja Bedenik i Lorena Hrnčić, 8.c razred u ulozi Lidije Bačić i Luke Basija, kaubojke iz 5.b razreda, Ana Komes, Leon Šibić, Lovro Klaneček-Zoro, svadbena povorka 7.d razreda, duet Ivone Plivelić i Korina Jaklin, Luka Bogović s plesačicama 6.a razreda te navijači Erik Radujković i Borna Hohnjec koji su posljednjom izvedbom digli cijelu dvoranu na noge.

Voditelji programa bili su učenici sedmih razreda Karlo Ivek, Lorena Panić, Lorena Dobranić, i Greta Rukelj koji su rasplesane maske zagrijali izvedbom pjesme A ram sam sam. Maskenbal i natjecanje  organizirali su razrednici 7. razreda, Jasminka Belščak, Marko Jurinjak, Tajana Nestić i Martina Škrinjar.

Nastupi su oduševili publiku i tročlani žiri koji su činili rimski cezar (učiteljica Geraldina Cesar) vještica Bojanica (učiteljica Bojana Gaternig) i predsjednica Josipa Lisac (ravnateljica Valerija Paljak). Svi  izvođači su pohvaljeni za hrabrost, trud i originalnost izvedbe, a nagrađeni su simboličnim priznanjima. Fašničko veselje nastavilo se plesom pod maskama u dvorani.

Jan Kerežia 5.a

objavio: Aleksandra Damjanić   datum: 9. 3. 2019.