Stručni časopisi
 • Pogled kroz prozor
 • Vidi

Važne adrese

Četvrtom obnovom Eko zastave do srebrnog statusa

Priznanje za uspješan rad tijekom dvije godine Eko-škole dobivaju obnovom statusa međunarodne Eko-škole na novo dvogodišnje razdoblje. Tako je i naša škola ustrajnim radom i zalaganjem učenika, nastavnika, ali i lokalne zajednice stekla uvjete i po četvrti put obnovila svoj status.

Na svečanosti u zagrebačkom restoranu Gastro Globus 'Zelenu zastavu'  i srebrnu plaketu primili su  ravnateljica Škole Valerija Paljak, eko - koordinatorice Andreja Martinčević i Marija Kramarić, a s ponosom su nam se pridružili i načelnik Općine Petrijanec Željko Posavec kao i kuma Eko-škole, Marija Patrčević ispred Uljare Agroprom Patrčević.

„Taj važan događaj svečano ćemo obilježiti na Dan škole, podizanjem Eko zastave. To će biti samo simboličan čin, budući da odgoj i obrazovanje za okoliš uspješno ugrađujemo u sve segmente odgojno-obrazovnog sustava  i svakodnevni život učenika i djelatnika škole kroz raznovrsne aktivnosti tijekom čitave školske godine.“

Valerija Paljak

objavio: Valerija Paljak   datum: 14. 5. 2018.

« Prosinac 2018 »