Najbolji idu dalje - Vesele pripreme za Županijski LiDraNo

Autor: Valerija Paljak, 12. 2. 2018.

I ove godine je našoj Dramskoj i Radijskoj družini pošlo za rukom na Međuopćinskom LiDraNu osvojiti glasove povjerenstva i u odličnoj konkurenciji škola sjeverozapadne regije plasirati se na Županijsku razinu susreta. Našu će školu u OŠ Ljubeščica i Varaždinskom kazalištu 14 . i 15. veljače predstavljati Laura Vukešin, Martina Šmic, Doroteja Bedenik, Lana Domjan, Ema Kokot, Klara Mihin, Lorena Hrnčić, Stefani Crnčec, Lea Novoselec i Patricija Flegar. Njihovim uspjehom ponosi se njihova mentorica, učiteljica hrvatskoga jezika Željka Rabuzin koja ih veselo prati i podržava u stvaranju i ljubavi prema materinjem jeziku

Na Međuopćinskom susretu, najuspješnijim skupnim nastupom ocijenjen je nastup naše Dramske družine pod nazivom „Žuati sen“, a pojedinačni nastup Laure Vukešin „Modra rijeka“ opisan je moćnim i osebujnim. Iznimno su pohvaljene i novinarke Radijske družine (Ema Kokot, Martina Šmic, Patricija Flegar, Laura Vukešin) za svoje samostalne novinarske radove, čak dva, kao i za dvije odlične radijske emisije od kojih jedna nasmijava i prati aktualnosti, a druga odgaja za različitosti. I „Uragan“ i „Čičak“ slušat ćemo uskoro u programu školskog radija, na radost svih koji će u njima čuti i svoj glas.

Ženskom dijelu ekipe puna uspjeha u daljnjoj razini natjecanja žele Antonio Oršoš, Patrik Oršoš, Đuro Ignac i Denis Balog koji su ovogodišnji Međuopćinski LiDraNo svojim nastupom „Volio bih da me voliš“ učinili posebnim i time potvrdili da u našoj školi stvarno nema mjesta mržnji. Tako su na prijedlog ravnateljice, gospođe Valerije Paljak, postali ambasadori ljubavi u međunarodnom projektu u koji smo uključeni kao škola, a u čemu će im pomoći njihova razrednica Dijana Novak i učiteljica hrvatskoga jezika Željka Rabuzin koja ih je pripremila za ovaj multikulturalni javni nastup.

Imamo se čime ponositi!

« Veljača 2018 »