Stručni časopisi
 • Pogled kroz prozor
 • Vidi

Važne adrese

Erasmus+ projekt "I see you, I hear you, I feel you"

Danas je počela virtualna mobilnost po projektu "I see you, I hear you, I feel you" čiji će domaćin od 18. - 22. listopada biti OŠ Petrijanec. Nakon višetjednih priprema u kojima su sudjelovali školska knjižničarka Nikolina Hader, defektolog Damir Ježić te učiteljice Melita Bešvir, željka Rabuzin, Kristina Špoljar Petrović, Marina Stolnik, Ivana Zdelar, Marija Kramarić, Marija Majhen, Tajana Nestić, Nevenka Krsnik i Petra Lončar na čelu s ravnateljicom Valerijom Paljak te školskom koordinatoricom projekta Jasminkom Belščak i njenom zamjenicom učiteljicom Ljiljanom Mavrek. S velikim smo iščekivanjem dočekali svečani trenutak virtualne dobrodošlice zemljama partnerima iz Estonije, Turske, Španjolske, Poljske i Sjeverne Makedonije.

Nakon prigodnog programa i dobrodošlice koju su zaželjele ravnateljica Valerija Paljak i koordinatorica Jasminka Belščak učenici naše škole odlično su se snašli u ulozi domaćina te su poveli virtualnu šetnju po školi. Naši dragi gosti za početak su zasvirali na zabavnom satu glazbene kulture, potom na poučnom satu hrvatskog jezika gledali film i stvarali strip, na zanimljivoj radionici na satu tehničke kulture izradili su vjetrenjače. Nastavu su završili na satu vjerunauka gdje su suradnički u Canvi izrađivali plakate.

Nakon nastave za učenike je bilo organizirano predavanje o toleranciji koje je pripremila i održala Ivana Delač, profesorica psihologije, III. gimnazija Zagreb.

Veselimo se svim aktivnostima koje ćemo naredna četiri dana zajedno provoditi s učenicima i učiteljima iz partnerskih zemalja, druženju, zajedničkom učenju te stjecanju novih znanja i vještina, postulatima europskih projekata.

objavio: Jasminka Belščak Nikolina Hader   datum: 18. 10. 2021.

« Siječanj 2022 »

Glavni administrator školskih mrežnih stranica:

Jasminka Belščak, mag. inf.