OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici,

nova nastavna godina započinje u ponedjeljak, 6. rujna 2021. godine, a nastava će se odvijati  sukladno propisanim epidemiološkim mjerama.

Nastava za sve razredne odjele u OŠ Petrijanec, osim prvih razreda, počinje u 8 sati. Informacije o organizaciji rada i početku nastave učenicima će prenijeti njihovi razrednici. Razrednici će također učenicima podijeliti udžbenike i izjave o preuzimanju udžbenika koje će roditelji kod kuće potpisati, a sljedeći dan učenici će ih potpisane vratiti razrednicima. Prvi dan nastave potrebno je imati školsku torbu i papuče.

Školski autobus vozi prema ustaljenom rasporedu od protekle nastavne godine. Za učenike razredne nastave planira se polazak autobusa ispred škole u Petrijancu u 9:30 sati, a za učenike viših razreda u 9:50 sati. Napominjemo još jednom da je nošenje maski u autobusu obavezno kao i pridržavanje svih epidemioloških mjera.

RASPORED ULASKA U ŠKOLSKU ZGRADU:

1. i. 2.razredi – VRATA br. 1

3. i 4. razredi – VRATA br. 2

6. i 7. razredi – VRATA br. 3 (PREDNJI ULAZ)

8. razredi - VRATA br. 4 – (BOČNI ULAZ – kod parkirališta)

5. razredi - VRATA br. 5 (ULAZ BLAGAVAONICA)

U PŠ Nova Ves Petrijanečka prvi nastavni dan za 2. i 3. razrede počinje u 9h, a 1. i 4. razredi dolaze u 12 sati.

U PŠ Strmec Podravski prvi nastavni dan počinje u 8 sati.

Prijem učenika 1. razreda u OŠ Petrijanec upriličit će se u 11 sati u školskoj dvorani.

Prijem učenika 1. razreda u PŠ Nova Ves Petrijanečka upriličit će se u 12 sati.

Učenike 1. razreda primit će i pozdraviti ravnateljica, pedagoginja i defektolog škole kao i njihove razrednice. Sukladno epidemiološkim mjerama, s učenikom 1. razreda na prijemu je prisutan jedan roditelj. Za roditelje je obavezno nošenje maski, a ista preporuka vrijedi  i za učenike. Molimo roditelje da, koliko je moguće, održavaju fizički razmak od ostalih roditelja i učenika. Nakon pozdravnih govora, razrednice će povesti učenike u njihove razrede i s njima se zadržati jedan školski sat u upoznavanju i razgovoru. Roditelji će potom preuzeti udžbenike i potpisati izjave o preuzimanju udžbenika.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijeli su Upute kako spriječiti širenje epidemije u školama i predškolskim ustanovama. U privitku ove obavijesti možete detaljno pročitati sadržaj Uputa.

Svima želimo uspješnu novu nastavnu godinu!

Ravnateljica:

Valerija Paljak

Priloženi dokumenti:
Upute_HZJZ_2021.-2022..pdf (364.29 KB)

objavio: Nikolina Hader   datum: 2. 9. 2021.