Kako bi svim učenicima, a naročito prvašićima put od kuće do škole bio što sigurniji, maskota Crvenog križa Medo Jurica u pratnji policijskih službenika posjetio je našu školu. U sklopu zajedničke akcije policije Sigurno u školu i Gradskog društva Crvenog križa Varaždin, dijelili su se letci o sigurnosti u prometu i učenicima i roditeljima. Djelatnici policije i Crvenog križa putem edukativne radionice upoznali su prvašiće s osnovama sigurnog i odgovornog ponašanja u prometu.

A ova nastavna godina započela je neuobičajeno i organizacijski izazovno zbog obnove, dogradnje i izgradnje matične škole, područnih škola i dječjeg vrtića. Kako bi nam u što kraćem roku te zgrade postale ljepše i ugodnije za naše učenike, molimo vas, poštovani roditelji, da odgovornim ponašanjem pokušate umanjiti gužvu koja bi mogla izazvati nepoželjne situacije u prometu i ugroziti sigurnost djece oko škole. U želji da nam bude što sigurnija i lakša školska godina 2024./25., bilo bi dobro i poželjno da što manje koristite osobni automobil za prijevoz djece do škole i da djeca u školu dolaze školskim autobusom, biciklom ili pješice. Zahvaljujemo na suradnji, strpljenju i razumijevanju!

Datum objave: 13 ruj, 2024
Kategorija: Nekategorizirano

Europski dan jezika

Tijekom posljednjeg tjedna u rujnu obilježili smo Europski dan jezika kroz razne aktivnosti. Radionice "Sve uz glazbu" 25. i 26. rujna 2024. obilježili smo Europski dan jezika na nastavi engleskog jezika. Učenici su sudjelovali u glazbenim radionicama „Sve uz glazbu“...