Mjesec hrvatske knjige završili smo natjecanjem u Čitanju naglas. Gita Mihalinec, Mladen Jurković, Vida Pranjić Furjan, Leon Šimunek, Andro Bedić Zver, Lana Potočnjak, Leona Mavrić i Ana Vinceković svojim su nastupima i izražajnim čitanjem omiljenih romana bili vrlo uvjerljivi pred povjerenstvom učiteljica Martine, Maje i knjižničarke Irine. Najuspješniji među njima bili su Mladen Jurković i Lana Potočnjak koji su se zanimljivom prezentacijom i čitanjem ulomaka iz knjiga Omiški gusari i Zeleni pas plasirali na županijsku razinu. Županijsko natjecanje u čitanju naglas održalo se u OŠ Martijanec, a imamo i nagradu, 2. najuspješniji nastup bio je Lanin! Čestitamo hrabrim čitačima na uspješnim nastupima i njihovim mentoricama uč. Aleksandri I Željki! “Čitajmo da ne ostanemo bez riječi!”

Datum objave: 29 stu, 2024
Kategorija: Nekategorizirano

Pročitajte još

Državno natjecanje iz fizike

Državno natjecanje iz fizike

Učenik Domagoj Darabuš (8.a) sudjelovao je na državnom natjecanju iz fizike i ostvario odličan rezultat. Domagoj je u konkurenciji 56 učenika osnovnih škola osvojio visoko 10. mjesto i 3. nagradu! Čestitke Domagoju i njegovom mentoru Miroslavu Žemliću! Državno...

Skip to content