Varaždinske mažoretkinje početkom nove školske godine započinju s upisima novih članica. Zainteresirane djevojčice starosti od 4 do 7 godina upisuju se u dječji sastav, od 8 do 11 godina u kadetski, od 12 do 14 godina u juniorski, a od 14 godina i starije u seniorski sastav.

Pozivaju se zainteresirane djevojčice i njihovi roditelji da nas dođu pogledati na treninge kako bi se upoznali s radom mažoretkinja, uz dodatne informacije pozivom na 098/690-106.

Treninzi i upisi održavaju se utorkom i četvrtkom od 17 do 18 sati u sportskoj dvorani 1. Osnovne škole u Varaždinu.

Svaka mažoretkinja dobiva uniformu i mažoret štap, a dolaskom na treninge stječe sposobnosti i vještine koje koristi prilikom brojnih nastupa za potrebe grada Varaždina i Varaždinske županije na revijalnim i natjecateljskim nastupima. Druženje, zajednički treninzi, putovanja i nastupi korisno će upotpunit slobodno vrijeme djevojčica željnih izvanškolske aktivnosti pod imenom Varaždinske mažoretkinje

Datum objave: 20 ruj, 2024
Kategorija: Nekategorizirano

Europski dan jezika