Likovni radovi

Učenici petih razreda u sklopu nastave ocrtali bojice u komplementarnim bojama.

U sklopu nastavne jednice "Izražajnost boje" učenici osmog razreda su izradili likovne radove vodenim bojama, inspirirani slikom norveškog slikara Edwarda Muncha, Anksioznost. Promatrajući zadano djelo učenici su nacrtali isti crtež promjenivši boje u čiste i izražajne.

​    Edward Munch, Anksioznost, 1894. Oslo

"Svjetski dan hrane"

16.listopad 2018.

Učenici likovne grupe su ukrasili pano motivima hrane. U izradi su sudjelovale učenice; Daria Ignac 7d, Ines Kalanjoš 7d, Lorena Ignac 6c, Klaudija Bogdan 5a, Lana Ignac 5a, Patricija Oršuš 5d.

Učenici su pano ukrasili i motivima jabuka. Dan jabuka se obilježava 20. listopada.

"Poštanski sandučič"

Obilježavajući Svjetski dan pošte učenici sedmog razreda su tonskom modelacijom prikazali sandučiće i pisma.

"Putovanje po mojoj sobi"

Prema priči "Putovanje po mojoj sobi" francuskog pisca Xaviera de Maistre učenici osmih razreda su u sklopu nastavne jedinice u obliku stripa prikazali svoja putovanja.

"Ptice selice"

Učenici petih i šestih razreda su u okviru nastavne jedinice prikazali početak jeseni.

Učenici likovne grupe su obilježili dolazak jeseni ukrašavajući školski pano.

Školski pano su ukrasili ; Monika Oršuš 7c, Mustafa Kalanjoš 7a, Nataša Kalanjoš 7c, Daria Ignac 7d, Ines Kalanjoš 7d, Valentina Oršuš 7d, Lorena Ignac 6c, Lorena Koprek 6a.

« Veljača 2022 »