Stručni časopisi
 • Vidi

Važne adrese

Obilježili smo Europski dan jezika i u Varaždinu

U subotu 30.09. 2017. godine obilježili smo u  Varaždinu  Europski dan jezika. Na trgu ispred županijske palače okupilo se oko dvadesetak  osnovnih i nekoliko srednjih škola iz Varaždinske županije a među njima i naša škola OŠ Petrijanec.

Moji prijatelji i ja krenuli smo zajedno s našim učiteljicama Geraldinom Cesar i Marijom Majhen put Varaždina gdje nas je već čekao postavljen izložbeni prostor na kojem smo izložili razne predmete poput pletenih narukvica, stalaka za olovke,  označivača stranica, recepata, te neizbježne slatke delicije koje smo sami izradili. Šarolikost našeg štanda privukla je radoznale oči brojnih prolaznika kojima su se svidjeli naši proizvodi. Dakako, i druge škole su imale zanimljive sadržaje vezane za učenje i promicanje jezika. Neke štandove krasili su medvjedići od češera, platnene lutke, olovke, tvorevine od vune te razni drugi papirnati proizvodi. Veseloj atmosferi pridonijela je i njemačka glazba koja je bila veoma ugodna za uši svakog posjetitelja.

Sve u svemu dan je bio veoma zabavan i interesantan, veseo i  pun iznenađenja. Upoznao sam zanimljivu djecu te s njima  razmijenio pokoju riječ na njemačkom. Postao sam bogatiji za još kojeg novog prijatelja te proveo nezaboravan dan u Varaždinu.

Luka Čehok 6.b

objavio: Damir Ivančić   datum: 5. 10. 2017.

« Prosinac 2018 »